Po registraci na oddílovém webu se dostanete k dalším důležitým informacím.

Registrace na webu Nakayama.cz je dostupná pouze pro členy oddílu. Pozor, z důvodu neustálých pokusů ruskojazčných botů o registrace (stovky denně) je automatická registrace plošně zakázána.

Postup, pokud jste členem oddílu Nakayama a chcete se registrovat:

Pošlete na emailovou adresu oddílu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tyto údaje: přijmení, jméno, váš email (stačí email rodičů, pokud sami nemáte) a nezapomeňte napsat do předmětu zprávy: Registrace. Během 2-3 dnů proběhne registrace. Na uvedený email od nás zpět obdržíte heslo, uživatelské jméno a další důležité pokyny pro první přihlášení. Heslo si samozřejmě můžete později sami změnit v administraci svého profilu. 

Na hlavní stránce, pod odkazy vlevo najdete několik okýnek určených k přihlášení.

Změna hesla nebo uživatelského jména.

Klikněte na nadpis Váš profil, v sekci Uživatel.

Dostanete se do administrace svého profilu - Upravit profil.

Nahoře vidíte své uživatelské jméno, níž jsou nad sebou svě okénka pro změnu hesla.

Pokud chcete změnit heslo, napište do obou okýnek stejné heslo a posunte se uplně dolů a klikněte na volbu Potvrdit.

To je celé, nové heslo se uložilo a budete jej muset použít při dalsím přihlášení. Pokud při přihlasování narazíte na potíže nebo problém se kterým si nevíte rady, popište stručně svůj problém prosím na oddílový email.

 

Zaregistrováním na webu Nakayama.cz vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby oddíl Nakayama zpracovával vaše osobní údaje a prohlašujete,

že jste si pozorně přečetl(a) Informace o zpracování osobních údajů a Souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR), obsahu rozumíte a přijímáte jej bez výhrad.

Prouzek 5px