Chceš prožívat napínavé fantasy dobrodružství na vlastní kůži?

Staň se drsným válečníkem, tejemným alchymistou nebo mocným kouzelníkem!

Začít můžeš právě teď!

Hrdinové Vysočiny je volnočasový kroužek pro děti a mládež.

Nabízíme pravidelné hraní ve fantasy světě plném magie, můžeš zažít mnoho epických dobrodružství. Můžeš být válečník a drtit monstra v první linii, můžeš být mágem a vrhat na nepřátele mocná kouzla či se staneš důležitou součástí družiny jako léčitel a nenecháš své druhy padnout.

Pojď a nechej si vyprávět příběhy z minulých věků. Ponoř se do časů, kdy v lesích žili elfové a v horách zněla trpasličí kladiva. Kdy draci i divoká monstra přicházela bez varování a vichry magie bičovaly kraj. Nikdo si nemohl být jistý životem. Tehdy se zrodili Hrdinové Vysočiny.

Ti nejodvážnější a nejšílenější se stali členy družiny a neohroženě hlídkovali v pustině. Hleděli vstříc hrozbám, varovali nevinné a bojovali se zlem. Jen zlomek mužů a žen se něčeho takového odvážil. Spojovala je odvaha, přátelství a touha po dobrodružství. Stát se členem Hrdinů Vysočiny bylo otázkou cti. Nyní je pouze na tobě, zda se k nám dokážeš přidat. Tvůj příběh právě začíná…

Jsme na začátku, kroužek teprve vzniká - jedna družina bude mít 4 - 6 členů, aby to bylo zábavné pro celou družinu. Není ještě určeno, kdy a v jakém časem se budeme scházet, co jasné je, že to bude v klubovně sportovní haly TJ Start Nový Rychnov.

Důležité je nás kontaktovatSe zájemci o hraní se  následně domluvíme na schůzce, kde si ujasníme četnost hraní, den a dobu-délku hraní - vznikne herní Družina.

Řekneme si všechno důležité o hře, rozebereme herní pomůcky, vypravěč pomůže s vytvořením postav a začneme prožívat společná dobrodružství. Hraní bude vždy končit rozdělením zkušeností za herní projev a herní postup. Na dalším herním setkání vždy navážeme v příběhu.

K hraní potřebuješ především chuť si hrát, měl bys umět mluvit, číst, psát, počítat a nebát se používat svoji představivost. Doporučený věk je 10+ let.

Pokud ale v něčem z výše uvedeného "pokulháváš", neboj se, přihlásit se můžeš taky, pomůžeme ti, ani si toho nevšimneš.

Při hraní vycházíme z pravidel Dračí hlídky. Knihy s popisem pravidel jsou k dispozici k nahlédnutí i studiu.

Těším se na všechny se zájmem o fantasy příběhy!

Kontakt: www.hv.nakayama.cz